Casco Urbano

Elämä Casco Urbanossa

Casco Urbano kiinteistöopas — myytävät asunnot, naapurustot ja paikallinen elämä

Casco Urbano on haluttu paikka ostaa kiinteistö Espanjassa. Selaa 21+ saatavilla olevaa asuntoa, tutustu naapurustotietoihin ja löydä rantoja, golfkenttiä, ravintoloita ja paikallisia nähtävyyksiä.

Aurinkopäiviä
300+
Rannikko
200 km
Keskihinta
470 000 €

Talojen keskihinta

470 000 €

Arviodata

Hinta per m²

4 947 €/m²

Arviodata

Analysoituja kohteita

1+

Ajankohtainen otos

Koulut / satamat

28 / 12

Paikalliset palvelut

Town guide

Kiinteistön ostaminen Casco Urbanossa

Käytä tätä Casco Urbano -hubia tutkiaksesi paikallista markkinaa, vertaillaksesi naapurustoja ja löytääksesi asuntoja, jotka vastaavat budjettiasi ja elämäntapaasi. Yhdistämme reaaliaikaiset ilmoitukset käytännön ostamisen ohjeisiin, jotta voit siirtyä tutkimuksesta esittelyihin luottamuksella.

Markkinatilastot

Kiinteistömarkkina yhdellä silmäyksellä

Asuntomix

Tyypeittäin

Sää

Sää alueella Casco Urbano

Tänään

—

Ennuste päivitetään päivittäin

Asunnot

Löydä myytäviä asuntoja alueelta Casco Urbano

Siirry alueellisesta tutkimuksesta live-ilmoituksiin hinta-, tyyppi-, makuu- ja sijaintisuodattimilla.

Selaa asuntoja

Suositellut välittäjät

Paikalliset välittäjät alueella Casco Urbano

Katso kaikki välittäjät
Costa Blanca Hem logo

Costa Blanca Hem

Since 2011, Costa Blanca Hem mediate new homes from reputable builders and second-hand homes from private invividuals on the Costa Blanca.

Katso välittäjä
Grand Homes logo

Grand Homes

Grand Homes mission is to help you find the property that is right for you and we will spare no recources in providing you exceptional service.

Katso välittäjä
Luciano & Sundström logo

Luciano & Sundström

Your Scandinavian real estate broker in Alicante. Let us help you find your next home.

Katso välittäjä
Magenta Living logo

Magenta Living

We want our clients to feel recognized, supported, and accompanied.

Katso välittäjä

Artikkelit

Latest articles about Casco Urbano

No articles about this place are published yet.

Liittyvät polut

Yhdistä alueellinen tutkimus Espanja-keskukseen, ostopaoppaisiin ja live-suodattimiin.

FAQ

Usein kysytyt kysymykset alueesta Casco Urbano